Baksan

Hakkımızda

Sektörünün tercih edilen kuruluşlarından olan Baksan Makina 1981 yılında makina ve yedek parça üretimi yaparak faaliyetlerine başlamıştır. Kısa sürede markalaşma süre- cini tamamlayarak 1985 – 1992 yılları arasında konveyör yedek parçası üretimi yapmış olup, konveyör sistemleri imalat ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır.

Baksan Makina zincirli Webb tipi ve Kardan tipi konveyörlerinin projelendirilmesi, imalatı ve montajı konuları ve ayrıca anahtar teslim kurulum ve sistemlerinde yedek parça garantisi vermektedir.

Baksan Makina, konusunda edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler doğrultusunda her zaman yenilikleri yakından takip ederek en kaliteli üretimi yaparak sanayinin büyük kuruluşları tarafından her zaman tercih edilen firma konumundadır.

Daima en kaliteli üretim politikamız sayesinde bir çok büyük firma konveyör ihtiyacını “Baksan Konveyör” olarak talep etmektedir. Sektöründe aranılan firma olmanın vermiş olduğu sorumluluğu üretim, montaj titizliği, uzman kadrosu ve kaliteli ürünlerle yerine getirmeye çalışmış ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Baksan Makina’da sistemlerimiz, tasarımcılarımız tarafından geliştirilmekte ve müşteri ihtiyacına uygun olacak şekilde her türlü konveyör tasarımı yapılabilmektedir. Tasarımcılarımız, konveyörlerimizi minimum yedek parça ihtiyacı olacak şekilde tasarlamaktadır. Teknik kadromuz tarafından kusursuz bir malzeme akışı ve verimli- lik elde edebilmek için gerekli ekipmanlar önerilir. Uzman personelimiz ile uygun tezgahlarımızda parçalar özenle imal edilmekte ve kalitemiz Türkiye ve çalıştığımız yabancı ülkelerce bilinmektedir.

Baksan

Bize Katılın
Merak ettiğiniz herşey için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası